Choose language:

Ostatná aktualizácia: 25 september 2021
Návštevy: 49

File:KOOR logo.png - Wikimedia Commons

Spoločnosť KOOR je najväčšou čisto slovenskou spoločnosťou poskytujúcou energetické služby. Vznikla v roku 2010 a odvtedy sa zaoberá realizáciou projektov, ktorými zvyšuje efektívnosť teplárenských zariadení a znižujeme energetickú náročnosť budov.

Viac...
Ostatná aktualizácia: 17 september 2021
Návštevy: 51

FRUJO a.s. patrí k významným českým výrobcom potravinárskych komponentov aplikovaných v rôznych odvetviach potravinárskeho priemyslu. Výrobní program je zameraný primárne na ovocné a zeleninové komponenty určené pre mliekarenský a tukový priemysel. Samostatnou najviac sofistikovanou kapitolou vo výrobnom portfóliu sú už od roku 2007 BIO certifikované a Clean Label komponenty.

Viac...
Ostatná aktualizácia: 16 apríl 2021
Návštevy: 153

Úvod - NOVINKA

AGRO TAMI, a. s. vznikla v roku 1993 postupnou transformáciou z pôvodného družstevného podniku z roku 1932 a následným spustením mliekarenského kombinátu v roku 1970. Dodáva na trh kvalitné slovenské mliečne výrobky, ktoré sú držiteľom aj certifikátov ISO, získali renomovaný titul Značka kvality SK a titul Mliekarenský produkt roka.

Viac...
Ostatná aktualizácia: 07 apríl 2021
Návštevy: 145

Spoločnosť Plastcom, spol. s r.o., bola založená v roku 1991 s orientáciou na obchod s chemickými surovinami. Od roku 1996 sa venuje výrobe konštrukčných plastov pre vstrekovanie na báze termoplastov.

Plastcom, spol. s r.o., sa zaoberá vývojom, výrobou, recykláciou a aplikáciou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, vrátane technickej podpory.

Viac...
Ostatná aktualizácia: 12 január 2021
Návštevy: 211

Riešenia optiTECH nadväzujú na MES systém optiMES. Cieľom bolo podobne ako pri systéme optiMES štandardizovať jadro riešenia tak, aby nasadenie automatizovaného procesu bolo rýchle, flexibilné a od prvého momentu nasadenia bol celý systém stabilný a prinášal výsledky bez zbytočných starostí a problémov klasických pri automatizácii.

Viac...
Ostatná aktualizácia: 12 november 2020
Návštevy: 281

Orkla Foods v našom regióne známa najmä potravinárskymi značkami Hamé, Vitana, OTMA, Masox, Májka, DOMA, Znojmia, BASK ... je 2. najväčším producentom balených potravinárskych výrobkov v Čechách a 4. na Slovensku.

Viac...
Ostatná aktualizácia: 17 september 2020
Návštevy: 442

STAVOPLAST spol. s r.o. bola založená v r. 1994.Základným zámerom firmy je vyrábať plastové výrobky technológiou vstrekovaním, pre všetky priemyselné odvetvia. 

Systém optiMES integruje nové vstrekolisy SIGMATEK v reálnom čase.

Ostatná aktualizácia: 17 september 2020
Návštevy: 443

Boni Fructi, spol. s r.o. bola založená v roku 1999, aby ponúkala na slovenský trh domáce ovocie a zeleninu ako aj tovar dovážaný zo zahraničia. Viac ako 650 kmeňových a sezónnych pracovníkov z niekoľkých štátov EU aj mimo EU používa na desiatkach rôznorodých pracovísk systém optiMES. 

Viac...